تبلیغات
وبلاگ سرگرمی و تفریحی هانوفر سایه - نظر جالب بهنوش بختیاری در مورد محمد رضا گلزار !


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

نظر جالب بهنوش بختیاری در مورد محمد رضا گلزار !

نوشته شده توسط:saye sayan
جمعه 23 اردیبهشت 1390-01:52 ق.ظ

نظر جالب بهنوش بختیاری در مورد محمد رضا گلزار

بهنوش بختیاری: محمد رضا گلزار تکه؛ هم خوش استیل،هم خوش چهره، منم طرفدارشم !بهنوش بختیاری بازیگر شناخته شده سینما وتلویزیون ایران در مطلبی که به نقل از او منتشر شده به تمجید از محمد رضا گزار پرداخته است.

به گزارش پارس توریسم، خانم بختیاری در یادداشت خود نوشته است اگر محمد رضا گلزار در هالیوود زندگی می کرد به همین اندازه محبوب و قابل احترام بود. به همین علت احساس می کنم  در کل ایران هم محمد رضا گلزار یکی است! من در چند فیلم  با آقای گلزار همکاری  کرده ام ومانند برادرم دوستشان دارم. ایشان علاوه براینکه بازیگری خوش استیل و خوش چهره هستند بسیار خوش اخلاق، مهربان و مردمی نیز هستند و همین امر باعث می شود من یکی از طرفداران ایشان باشم.

علاوه بر این، ایشان بازیگر فوق العاده ای هستند اولین کسی هستند که سر صحنه حاضرمی شود و برای کارش ارزش بالایی قائل است!

فکر می کنم با این تفاسیر می توان ایشان را فوق ستاره سینمای ایران دانست. چون کمتر بازیگری است که همه این ویژگیها را یکجا داشته باشد. حتی در بین بازیگران هالیوود هم چنین بازیگری وجود ندارد!

این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه افزوده: به همین سبب، دستمزدی که به ایشان پیشنهاد شده، کاملا منطقی است و آقای گلزار لایق این دستمزد و حتی بالاتر از این است! در حالی که بازیگران هم مانند فوتبالیستها زحمت می کشند و قابل احترام اند. اگر بازیگران ما دستمزد مناسبی بگیرند نیازی نیست که به بازی در هر کاری تن بدهند و می توانند خیلی گزیده تر عمل کنند. در حال حاضر هم خیلی خوشحالم که تهیه کننده ای حاضر شده دستمزدی را که لایقی گلزار است به ایشان بدهد و از صمیم قلب تبریک می گویم.

بهنوش بختیاری دربخش پایانی مطلب خود آورده است: برای برخی همکاران که از روی حسادت سعی کردند ایشان را تخریب کنند بسیار متاسفم. برخی همکاران دراین چند روز به سبب بخل و کینه، برای کم کردن طرفداران گلزار، تلاش کردند که خوشبختانه موفق نبودند و چیزی از محبوبیت گلزار ،که پدیده سینمای ایران است کم نشد.

 

 منبع:
http://hannover.ir

تاریخ آخرین ویرایش:- -